line

Antalya Touristic
Antalya Havaalanı Transfer & Şoförlü Araç Servisi

EnglishEnglishDeutschDeutschРусскийРусский

 WhatsApp & Sms 7/24

Rezv. 0533 356 88 80

line

Ana Sayfa Antalya Havaalanı Transfer Fiyatlarımız Hakkımızda Araçlarımız S.S.S. Alınış Saatleri İletişim

line
antalya otel transferi
Özel Binek Oto Transfer VIP M. Vito Transfer Özel Minibüs Transfer Özel Otobüs Transfer
1-4 Kişi Arası 1-8 Kişi Arası 1-13 Kişi Arası 1-24 / 45 Kişi Arası
Yeni Model, Klimalı, Tüm Sigortaları Yapılmış Binek Sedan Otomobiller Yeni Model, Klimalı, Tüm Sigortaları Yapılmış, VIP Mercedes Vito Minivanlar Yeni Model, Klimalı, Tüm Sigortaları Yapılmış M. Sprinter ve VW Crafter Minibüsler Yeni Model, Klimalı, Tüm Sigortaları Yapılmış Mercedes Yourismo & M.Safire Otobüsler
Antalya Touristic
S e r v i c e
Int. Incoming Service & Tour Operator

Niçin bizimle transfer yapmalısınız?

Düşük fiyat ve en iyi hizmet.
Transfer ücretini şoföre ödeme imkanı.
Durmaksızın direk otele transfer.
7/24 müşteri hizmetleri.
Asla ek ücret ödemezsiniz.
7/24 internet ve telefon desteği.
Ücretsiz çocuk koltuğu.

Ödeme seçenekleri.

cash

Şoföre Nakit

Transfer esnasında direk nakit şoföre ödeme.

credit card

Kredi Kartı (Ofisde)

Geliş transferi esnasında toplam transfer ücretini havaalanı ofisimizde kredi kartı ile ödeme.

bank

Banka Havalesi

Toplam transfer veya kiralama ücretini banka hesabımıza havale-eft yaparak ödeme.

Ücretsiz çocuk koltuğu.

puset

boster

Ana kucağı Ç. Koltuğu Yükseltici

Sıkca Sorulan sorular

 

İnternet sitesindeki fiyatlar güncel mi ?
Web sitemizde fiyat listesi güncel olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar araç fiyatıdır ve tek yön ulaşım bedelidir. Şayet arzu ettiğiniz destinasyon için fiyat bilgisine web sitemiz üzerinde ulaşamıyorsanız lütfen e-mail atarak veya telefon ederek "0533 356 8880" fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir.

Rezervasyon nasıl yapabilirim ?
Rezervasyon için web sayfamızda bulunan "Online Rezervasyon Formunu" eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız gerekmektedir. Şayet rezervasyon saatinize 24 saat den az süre kalmış ise telefon ederek 0533 356 88 80 rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ? (Rezervasyon yaparken ödeme seçeneğinizi mutlaka yazın)
1- Şoföre Nakit, Geliş transferi esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize ödemenizi yapabilirsiniz.
2- Kredi Kartı ile Mail Order; Mail Order formunu tarafımızdan fax ile talep edebilirsiniz. (Kredi Kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz Transfer ve Kiralama bedelinin toplamı (geliş-dönüş) geliş transferi esnasında havalimanı çıkışındaki ofisimizde ödemesi gerekmektedir).
3- Banka Havale veya eft sistemleri ile kurumsal şirket hesabımıza transfer veya kiralama tarihinizden en geç bir gün önceden ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?
Onaylanmış tüm rezervasyona ait misafirlerimizi terminal çıkışında şoförümüz veya temsilcimiz karşılayacaktır. Şayet kalabalık vs. sebeplerden dolayı sizi karşılayan şoförümüzü veya temsilcimizi göremezseniz lütfen bize sms atarak "0 533 356 88 80" bilgilendiriniz. Şoförümüz veya temsilcimiz sizi çok kısa bir sürede karşılayacaktır.

Nasıl iptal edebilirim ?
Rezervasyonlarınızı 24 saat süre kalana kadar iptal ettirebilirsiniz. Önceden herhangi bir ödeme yapmış iseniz yapılan ödemeleriniz geri eksiksiz iade edilir. 24 saatten az süre kalmış rezervasyonlar iptal talep edilse bile ödeme iadesi yapılmaz.

Geliş uçağımızda gecikme olursa ne yapmalıyım ?
Hava limanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar - gecikme için sizden extra ücret istenmez. Rötar - gecikme olursa mutlaka bize  telefon ederek 0533 356 88 80 bildirmeniz gerekiyor.

Araçlarınızda çocuk koltuğu varmı ?
Çocuklu ailelerin çocukları ile güvenli olarak seyahat edebilmeleri için araçlarımızda (her araç için 1 adet) ücretsiz çocuk koltuğu bulundurmaktayız. Lütfen rezervasyon esnasında çocuk koltuğu ihtiyacınız varsa mutlaka bildiriniz.

Dönüş transferimizide yapabilirmisiniz ?
Konakladığınız Otelden, Pansiyondan, Tatil köyünden, Devre mülkden, Yazlığınızdan veya herhangi bir noktadan Antalya Havaalanına, Otogara, Yat Limanına, Fuar Merkezlerine veya istediğiniz adrese dönüş transferlerinizi sorunsuz ve tam zamanında yapıyoruz. Geri alınış saatini belirlemek için dönüş tarihinizden 1 gün önceden en geç akşam saat 18:00 e kadar 0533 356 8880 nolu sabit telefonumuzu arayarak operasyon departmanımızla karşılıklı teyitleşmek gerekiyor. Karşılıklı kararlaştırılan saatde hazır olunması faydalıdır. Aksi taktirde geç kalabilir ve uçağınızı kaçırabilirsiniz. (Not: Geç bildirimlerden veya yanlış uçuş saati veya kodu bildirimlerden dolayı uçağınızı kaçırma durumda acentamız sorumlu değildir.) Özel bir durum yoksa İç hatlar uçuşlarda 1,5 saat, Dış hatlar uçuşlarda 2,5 saat önceden havalimanında olunması yeterlidir.

Başka sormak istediğiniz konularda bize 7/24 e-mail veya telefonla ulaşabilirsiniz.
TEL: 0533 356 8880

line

© Antalya Touristic Service All rights reserved.