antalya transfer line

Antalya Touristic
Havalimanı Transfer & Şoförlü Araç Servisi

7/24 Havaalanı ve Otel Transferi
Ofis Tel: +90 242 463 2111
WhatsApp: +90 533 356 8880
Viber: +90 533 356 8880

touristicantalya@gmail.com

English    Deutsch    Pусский

Rezervasyonunuzu
Mutlaka Online Yapınız...
online rezervasyon formu için tıkla
antalya transfer line

atsAna Sayfa atsAntalya Transfer Fiyatları atsHakkımızda atsAraçlarımız atsSıkca Sorulan Sorular atsOtelden Alınış Saatleri atsİletişim

antalya transfer line
Antalya Touristic
S e r v i c e

Int. Tour Operator & Incoming Service

Özel Ekonomik Transfer VIP M.Vito Transfer Minibüs Transfer Otobüs Transfer
özel ekonomik transfer antalya vip transfer antalya minibüs transfer antalya otobüs transfer
1-3 Kişi arası 1-7 Kişi arası 1-14 Kişi arası 1-45 Kişi arası
Yeni model, Klimalı, tüm sigortaları yapılmış; Özel Ekonomik araçlar Yeni model, limalı, tüm sigortaları yapılmış; VIP Mercedes Vito Minivan araçlar Yeni model, Klimalı, tüm sigortaları yapılmış; Mercedes Sprinter Minibüs araçlar Yeni model, Klimalı, tüm sigortaları yapılmış; Safir, Sultan Otobüs ve Midibüsler

Sıkca Sorulan Sorular

İnternet sitesindeki fiyatlar güncel mi ?
Web sitemizde fiyat listesi güncel olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar araç fiyatıdır ve tek yön ulaşım bedelidir. Şayet arzu ettiğiniz destinasyon için fiyat bilgisine web sitemiz üzerinde ulaşamıyorsanız lütfen e-mail atarak veya telefon ederek "0242 463 2111" fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir.

Rezervasyon nasıl yapabilirim ?
Rezervasyon için web sayfamızda bulunan "Online Rezervasyon Formunu" eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız gerekmektedir. Şayet rezervasyon saatinize 24 saat den az süre kalmış ise telefon ederek 0242 463 2111 rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ?
(Rezervasyon yaparken ödeme seçeneğinizi mutlaka yazın)
1- Şoföre Nakit, Geliş transferi esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize ödemenizi yapabilirsiniz.
2- Kredi Kartı ile Mail Order; Mail Order formunu tarafımızdan fax ile talep edebilirsiniz. (Kredi Kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz Transfer ve Kiralama bedelinin toplamı (geliş-dönüş) geliş transferi esnasında havalimanı çıkışındaki ofisimizde ödemesi gerekmektedir).
3- Banka Havale veya eft sistemleri ile kurumsal şirket hesabımıza transfer veya kiralama tarihinizden en geç bir gün önceden ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?
Onaylanmış tüm rezervasyona ait misafirlerimizi terminal çıkışında şoförümüz veya temsilcimiz karşılayacaktır. Şayet kalabalık vs. sebeplerden dolayı sizi karşılayan şoförümüzü veya temsilcimizi göremezseniz lütfen bize sms atarak "0242 463 2111" bilgilendiriniz. Şoförümüz veya temsilcimiz sizi çok kısa bir sürede karşılayacaktır.

Nasıl iptal edebilirim ?
Rezervasyonlarınızı 24 saat süre kalana kadar iptal ettirebilirsiniz. Önceden herhangi bir ödeme yapmış iseniz yapılan ödemeleriniz geri eksiksiz iade edilir. 24 saatten az süre kalmış rezervasyonlar iptal talep edilse bile ödeme iadesi yapılmaz.

Geliş uçağımızda gecikme olursa ne yapmalıyım ?
Hava limanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar - gecikme için sizden extra ücret istenmez. Rötar - gecikme olursa mutlaka bize telefon ederek 0242 463 2111 bildirmeniz gerekiyor.

Araçlarınızda çocuk koltuğu varmı ?
Çocuklu ailelerin çocukları ile güvenli olarak seyahat edebilmeleri için araçlarımızda (her araç için 1 adet) ücretsiz çocuk koltuğu bulundurmaktayız. Lütfen rezervasyon esnasında çocuk koltuğu ihtiyacınız varsa mutlaka bildiriniz.

Dönüş transferimizide yapabilirmisiniz ?
Konakladığınız Otelden, Pansiyondan, Tatil köyünden, Devre mülkden, Yazlığınızdan veya herhangi bir noktadan Antalya Havaalanına, Otogara, Yat Limanına, Fuar Merkezlerine veya istediğiniz adrese dönüş transferlerinizi sorunsuz ve tam zamanında yapıyoruz. Geri alınış saatini belirlemek için dönüş tarihinizden 1 gün önceden en geç akşam saat 18:00 e kadar 0242 463 2111 nolu sabit telefonumuzu arayarak operasyon departmanımızla karşılıklı teyitleşmek gerekiyor. Karşılıklı kararlaştırılan saatde hazır olunması faydalıdır. Aksi taktirde geç kalabilir ve uçağınızı kaçırabilirsiniz. (Not: Geç bildirimlerden veya yanlış uçuş saati veya kodu bildirimlerden dolayı uçağınızı kaçırma durumda acentamız sorumlu değildir.) Özel bir durum yoksa İç hatlar uçuşlarda 1,5 saat, Dış hatlar uçuşlarda 2,5 saat önceden havalimanında olunması yeterlidir.

Başka sormak istediğiniz konularda bize 7/24 e-mail veya telefonla ulaşabilirsiniz. Ofis Tel: 0242 463 2111

antalya transfer line

© Antalya Touristic Service All rights reserved.